Медреформа в Україні: Як підписати декларацію з лікарем дитині

За дітей до 14 років декларацію з лікарем повинні підписати батьки.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України, передають Патріоти України.

«За дітей до 14 років декларацію з лікарем підписують батьки. Це може зробити один з батьків - присутність всієї сім'ї не обов'язкова. Тато або мама повинні взяти з собою свої документи, свідоцтво про народження дитини та мобільний телефон. Якщо дитині вже виповнилося 14 років і вона отримала паспорт, то підписати декларацію з обраним лікарем вона може самостійно», - йдеться в повідомленні.
Відзначено, що педіатр може обслуговувати дітей до 18 років. З 18 років потрібно буде підписати декларацію з сімейним лікарем або терапевтом. Також відзначено, що батьки і діти не зобов'язані обслуговуватися в одній і тій же лікарні - батьки можуть підписати декларацію з будь-яким педіатром, який їм подобається, а для себе знайти терапевта або сімейного лікаря в іншій установі.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Роботи" на 5 хвилин: Колишній злодій розповів, як вберегти квартиру від крадіжки (відео)

субота, 4 грудень 2021, 23:05

Домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті пр...

З архіву ПУ. Знижує тиск і відновлює артерії: Науковці назвали корисний для здоров’я алкоголь

субота, 4 грудень 2021, 16:00

Дослідники провели контрольоване дослідження на 38 добровольцях чоловічої статі у віці 55-80 років, які помірно вживали алкоголь. Нещодавнє дослідження Університету Барселони показало, що помірне споживання "Хересу" покращує стан здоров’я: знижує артер...