Медична реформа, або Як змінилось МОЗ після приходу Уляни Супрун

Другий етап реформування української медицини відбудеться вже цього літа. Якщо в наших медичних світил, які останніх 27 років багатіють на хабарях від пацієнтів, не вистачить ресурсів прибрати Уляну Супрун.

Про це у своєму блозі пише журналіст Артем Овдієнко, передають Патріоти України.

"З липня нам вже не треба буде платити у поліклініках за аналізи крові, за УЗІ, мамографію, кардіограму, рентген, біопсію та ендоскопію! Якщо ж ви не знаєте, що таке та біопсія та ендоскопія – то ви щаслива людина і краще вам того взагалі ніколи і не дізнаватися.

Більше того, не доведеться українцям з літа платити і за так звані операції одного дня – це хірургічні втручання, для яких не треба пацієнта класти у стаціонар. Єдине, що для всіх безкоштовних послуг треба мати направлення від сімейного лікаря. Тому, якщо ви собі такого досі не обрали і не підписали з ним контракт, варто вже це зробити – вам від того будуть суцільні вигоди, а лікарю – гідна зарплата від держави.

Нагадаю, всі ці зміни у вітчизняній медицині нині відбуваються під проводом Уляни Супрун, американки українського походження, яка брала участь у Революції Гідності, а тепер є виконувачем обов'язків міністра охорони здоров'я. Це відомство завжди було дуже ласим шматком для вітчизняних казнокрадів, адже воно отримувало з бюджету мало не найбільше за всіх інших, більше навіть за міністерство оборони.

Тому медицина у нас завжди буде добре профінансована, і де-юре завжди була вона для громадян безкоштовною. Хоча як насправді це було для простих українців, ми всі з вами добре знаємо.

Більше того, оскільки фінансується медицина з бюджету, тобто з наших з вами сплачених податків, коли із нас з вами у лікарнях брали гроші за медичну допомогу, – виходить, що ми платили двічі: спочатку податками до бюджету, а потому хабарем у кишеню лікаря.

Уляна Супрун цю схему нині ламає, то ж і наражається на шалений спротив з боку всіх, хто десятиліттями наживався на звичайних українцях. Зокрема, колишні міністри охорони здоров'я, медичні світила, що очолюють нині підрозділи МОЗУ та профільні державні клініки, – майже всі поливають брудом Супрун, адже вона їх "відриває від корита".

До чого веду? Хочу, щоб ви розуміли, звідки стільки критики береться у її бік та скільки у тій критиці насправді брехні. Так, дійсно, Супрун ламає вітчизняну медичну галузь, проте, ламає вона те, що давно вже мертве. І робить вона медицину для нас дійсно безкоштовною. Якщо і сталося в нашій країні якесь покращення після Революції Гідності – це прихід у МОЗ Уляни Супрун. І якщо вам здається, що я її зараз вже аж занадто перехвалюю, то вам здається. Адже перехвалити її за те, що вона нині робить для України – неможливо."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...