Медично-чиновничі війни: Амосова публічно звинуватила Супрун у злочинах

Відновлена на посаді ректора НМУ Богомольця Катерина Амосова заявила, що дії в.о. голови МОЗ Уляни Супрун «містять ознаки ряду кримінальних злочинів», у зв'язку з чим вона подала заяву в поліцію.

Катерина Амосова

Про це Амосова написала на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
«Мені стало відомо з достовірних джерел на Грушевського, 7, що ви особисто дали команду не тільки продовжувати не допускати мене до роботи після відновлення на посаді ректора в судовому порядку, але і розпорядилися звільнити мене повторно не пізніше наступного понеділка - за будь-яких обставин», - заявила Амосова.
За словами ректора, Супрун має намір знищити їх адміністративну команду і зачистити широке коло завідувачів кафедрами НМУ.
«Я позначаю в цьому пості президента України, прем'єр-міністра і генпрокурора, щоб широко повідомити, що ваші дії містять ознаки ряду кримінальних злочинів: грубого порушення трудового законодавства, невиконання рішень суду і переслідування з особистих мотивів», - написала вона.
Амосова зазначила, що 28 вересня подала в Печерське управління поліції «заяву про вчинення кримінального злочину».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Чотири секрети успіху мільярдера Білла Гейтса, - Al Jazeera

вівторок, 2 червень 2020, 8:50

Щоб освоїти деякі з цих досить простих правил, засновнику Microsoft потрібні були довгі роки. Американський мільярдер Білл Гейтс виступив з лекцією в школі Lakeside в Сіетлі з нагоди річниці свого випускного. У цій школі він і познайомився зі своїм май...

Науковці з'ясували, що вбиває коронавірус за кілька хвилин

вівторок, 2 червень 2020, 8:24

Дослідники вивчили вплив сонячного світла на коронавірус на сталевій поверхні. Сонячне світло, навіть імітоване за допомогою ксенонової лампи і набору фільтрів, може за лічені хвилини вбити коронавірус SARS-CoV-2 на різних поверхнях. Як пише журнал The...