"Мені ж на розкрутку бізнесу гроші потрібні були? А він - відмінний медійний персонаж. На мене б не дали. На нього давали охоче": Шахрай використав екс-полоненого бойовиків для власного збагачення

Колишній полонений "ЛНР" інвалід Олександр Кононов, який став знаменитим після організації на Житомирщині великої ферми і сироварні, залишився без засобів до існування і з величезним боргом.
Олександр КононовІсторію зради колишнім бізнес-партнером опублікувало видання "Зеркало недели", передають Патріоти України.

Нагадаємо, що "Сири Санича" з'явилися на голому ентузіазмі і завдяки допомозі волонтерів та небайдужих українців.

"Кози докуповувались, котилися, стадо доросло до 200 з гаком голів. Волонтери допомогли перекрити дах ферми, купити дещо з обладнання. Грант від Міжнародної організації з міграції теж виявився дуже доречним. Та й просто небайдужі люди, бачачи, як Санич на коліні піднімає господарство, допомагали чим могли - хто холодильником, хто комп'ютером, хто вакууматором", - пише видання.

Відзначається, що чоловік почав замислюватися про зелений туризм, про реабілітацію тваринами, про можливість оживити забите село, в якому живе менше десятка сімей.

Однак два тижні тому у підприємця не залишилося нічого, крім боргу в 150 тис. грн за останню покупку кіз і кредиту в 100 тис. грн, тіло якого потрібно починати виплачувати вже через три тижні.

Як виявилося бізнес-партнер Кононова, з яким він працював на довірі без підписання договорів і паперів, вирішив позбутися від "безкоштовного найманого працівника" - так він назвав колишнього друга.

"А хто вам сказав, що він мій партнер? Він найманий працівник. Я його взагалі з жалості позвав. Мені ж на розкрутку бізнесу гроші потрібні були? А він - відмінний медійний персонаж. На мене б не дали. На нього давали охоче", - пояснив свою позицію журналістам і волонтерам шахрай.

При цьому він заявив, що не платив Кононову зарплатню: "Та яка зарплата? Він з самого початку говорив, що готовий роками хрін без солі жерти, щоб бізнес підняти. У нього ж пенсія є і переселенські. Що йому ще треба?"

Таке зрадництво вкрай обурило волонтерів і близьких до Кононову людей, які хочуть покарати брехуна і допомогти заново відновити справу Олександру.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Технології майбутнього чи реальність сьогодення? У Швеції та Ізраїлі будують дороги з бездротовою зарядкою електромобілів (відео)

неділя, 7 червень 2020, 6:50

Ідея поповнювати запас енергії, не виходячи з автомобіля, в фоновому режимі, дуже приваблива. Зазвичай власники електромобілів ставлять їх на зарядку, як і смартфони – на ніч. На наступний ранок машина знову готова проїхати 300-500 км. У разі необхідно...

"Дія Сіті": Мінцифри запустило сайт бізнес-країни (відео)

неділя, 7 червень 2020, 6:30

Це найбільш інноваційний проект для креативного бізнесу та IT-індустрії. За словами урядовця, це найбільш інноваційний проект для креативного бізнесу та IT-індустрії. “Ми створимо найкомфортнішу в світі економічну зону з низькими податками, легальним ...