Мережа магазинів АТБ подала до суду на АТОвця через мовний скандал у супермаркеті

Торгова мережа АТБ подала в суд на активіста Станіслава Федорчука та учасника АТО Павла Помисова-Несмеянова, які поширили в соцмережі історію про конфлікт з касиром в одному з супермаркетів Харкова.

"На думку позивача, вищевказані відомості порочать ділову репутацію і ставлять його співробітникам низькі моральні якості, а також фактично закликають до збройного міжнаціонального конфлікту", - йдеться в позовній заяві, пережають Патріоти України з посиланням на NewsRoom.

ТОВ "АТБ-Маркет" звинувачує автора поста і безпосереднього учасника конфлікту в поширенні неправдивої інформації. У зв'язку з цим торговельна мережа вимагає від Федорчука і Помисова-Несмеянова "спростувати неправдиву інформацію" та відшкодувати моральну шкоду в розмірі 50 тисяч гривень (по 25 тисяч з кожного). Свою позовну заяву АТБ подало до Дарницького районного суду Києва, найближче судове засідання відбудеться 21 березня.

У листопаді 2017 року Федорчук написав у своєму Facebook про конфлікт між демобілізованим бійцем АТО і касиром супермаркету АТБ. За даними активіста, у відповідь на прохання бійця обслужити його українською мовою жінка заявила, що після приходу російських танків необхідність спілкуватися нею зникне. Після цих слів екс-доброволець нібито розбив об голову касира лоток з яйцями. У самій торгової мережі тоді спростували інформацію про конфлікт і заявили, що ні на одному з відеозаписів нічого подібного зафіксовано не було.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

Хіти тижня. "До кінця року українським заробітчанам доведеться повернутися додому і шукати роботу в Україні", - експерт

субота, 5 грудень 2020, 17:00

До кінця 2020 року може вийти так, що українських заробітчан потіснять корінні жителі, зокрема Естонії. До кінця травня вони перебувають на заробітках в Європі, але незабаром повернуться в Естонію і тоді для українців там взагалі не буде робочих місць.

Страшна помста: На Росії розстріляли в авто і спалили сім'ю з дитиною (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 14:29

Загиблі - москвичі. Дружина - домогосподарка, чоловік працював на м'ясокомбінаті. У пари було двоє дітей. Старший син вже дорослий, молодша 16-річна дівчинка жила разом з ними. Фрагменти тіл сім'ї Рюміних знайшли в їхньому заміському будинку. Вони пере...