Про це на своїй сторінці в Facebook пише журналістка Христина Бондаренко, передають Патріоти України.
"На сусідньому лежаку біля басейну, дівчина з сумочки нюхає кокс. У принципі, напевно, її справи. Але вона з такою ж обнюханою подругою і з двома дітьми років по шість. Діти плачуть, розуміючи, що з мамами, м'яко кажучи, щось то не так. Чесно: я не поліція моралі, та й мені вони особливо не заважають. Але ось шкода дітей, та й дівок шкода", - пише вона.
У коментарях користувачі пропонують негайно викликати поліцію і дзвонити в соціальні служби.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...