Мережу розлютили побори в одеській школі

В Одесі в загальноосвітній школі №1 з дітей збирали гроші на свято.

Про це повідомив Сергій Грибов на сторінці спільноти "Батьки SOS" в Facebook, передають Патріоти України.

"Перед днем вчителя з дітей збирали від 100 до 150 грн з людини. З класу директору треба було здати по 1000 грн, завучу - 500 грн. Це при тому, що на корпоратив збирали окремо з кожного педагога", - написав він.

За словами Грибова, молоді викладачі вже на початку своєї трудової діяльності залучаються до корупційних схем адміністрації школи.

"Найсумніше, ніхто офіційно заяву писати не буде, так як віри немає. Ти вже залучений в ці схеми, якщо навіть проти своєї волі", - підкреслив Сергій.

Він переконаний, що необхідно повністю відійти від готівки і проводити все через банк.

"Через банк на день вчителя ?! Розмішили", "Так, вчимося платити хабарі безготівково", - відреагували користувачі.

Роман Корсун запропонував звертатися в поліцію в таких випадках.

"Наступного разу, коли" попросять" здати переписуєте номери купюр і пишете заяву про вимагання в поліцію. Вказуєте: хто вимагає, скільки, номери купюр. Даєте гроші "вимагача", запрошуєте правоохоронців і нехай вони знайдуть ті купюри", - розповів він.

"Невже їм самим не соромно, як попрошайки, чесне слово", - обурилася Катя Загранична.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...