Мережу зворушила історія хлопця, котрий не віддав терористам на Донбасі велосипед

Коли Слов'янськ був під контролем терористів, місцевий житель дивом врятувався від "республіки", оскільки не віддав на її потреби велосипед.

Історію розповів користувач Twitter Дід Панас, передають Патріоти України.

"Мій товариш у Слов'янську "загримів" лише за те, що відмовився віддати "на потреби Республіки"... велосипед. Дивом врятувався", - зазначив користувач.

Пост почали активно коментувати, і виявилося, що це далеко не поодинока історія.

"Таких випадків тьма. Особливо в 2014 році. Син знайомих потрапив до підвалу за те, що йшов по площі Леніна з фотоапаратом - батьки викупляли його", - пише Просто донеччанка.

"Київська рідня також дочку викупляла. $5.000. Теж за фотоапарат, теж у 2014-му", - повідомив Дід Панас.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...