"М'який і шершавий" із класною посмішкою: дитяче враження від зустрічі з Порошенком

Хлопчик, який представляв одеських школярів під час офіційного візиту до міста президента України Петра Порошенка описав главу держави.

Фото Олександра Бабича

Про це на своїй сторінці в Facebook розповів батько школяра Олександр Бабич, повідомляють Патріоти України.

"Хлопець, який крокує праворуч від президента - це мій син Антоха! Я пишаюся, що саме йому випала честь представляти одеських школярів під час офіційного візиту... Мужньо витримавши все і зберігши бадьорість духу, Тоха розговорившись із "гостем" запитав у Петра Олексійовича зовсім по протоколу: "І як Вам ця вся церемонія?" Той з посмішкою відповів: "Ну дітям же приємно напевно зустрітися з Президентом. Ось і я готовий їм зробити приємне", - розповів Бабич.

"А ще ввечері вдома Тоха сказав, що президент "м'який і шершавий" із класною посмішкою, і дуже цікавий у спілкуванні. І харизма надзвичайна", - додав він.

Бабич наголосив, що Україна дуже хороша країна, яку треба зробити кращою.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Роботи" на 5 хвилин: Колишній злодій розповів, як вберегти квартиру від крадіжки (відео)

субота, 4 грудень 2021, 23:05

Домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті пр...

З архіву ПУ. Знижує тиск і відновлює артерії: Науковці назвали корисний для здоров’я алкоголь

субота, 4 грудень 2021, 16:00

Дослідники провели контрольоване дослідження на 38 добровольцях чоловічої статі у віці 55-80 років, які помірно вживали алкоголь. Нещодавнє дослідження Університету Барселони показало, що помірне споживання "Хересу" покращує стан здоров’я: знижує артер...