Місяць розлучень і невдалих покупок: Астролог розповів, чого не можна роботи у жовтні

Жовтень буде досить-таки рутинним місяцем з нудними справами. Гасло цього місяця – "переоцінка цінностей".

"Через те, що весь місяць Венера буде ретроградною, тобто буде її зворотній рух, на нас чекають протягом усього періоду уроки з минулого і перегляд стосунків з людьми з минулого", - зазначив астролог Влад Росс, передають Патріоти України.

За його словами, жовтень цього року – це найгірший час для одружень і знайомств в інтернеті, оскільки Венера буде ретроградною у Скорпіоні, а Скорпіон – це символ смерті та відродження стосунків. Крім того, з 5 числа і до кінця місяця не варто починати нових любовних стосунків.

"Люди, які вийдуть заміж або одружаться у жовтні, з великим ступенем ймовірності можуть рано овдовіти. Взагалі жовтень стане місяцем, коли можуть помирати взаємини. Особливо болісні розриви можуть відбуватися з 23 по 31 жовтня", - сказав астролог.

Також у жовтні не варто робити великих покупок. "Це найгірший місяць для покупок, особливо в період з 5 жовтня і до кінця місяця. 9-14 жовтня краще взагалі не купувати комп'ютерів, електроніки, "еплів", "соні" і "самсунгів" – куплені в цей період гаджети можуть швидко вийти з ладу. Взагалі, слід бути обережними з фінансовими справами і грошима", - додав експерт.

Жовтень, за словами Росса, це ще і найгірший час для косметології. "Через те, що Венера весь місяць буде ретроградною, косметологічні процедури і пластичні операції краще скасувати. Не варто також змінювати зачіску або образ. Краще дотримуватися консерватизму або повернутися до старого образу, в якому, за вашими відчуттями, ви були прекрасні. Тобто, якщо ви знаєте, що вам пасувала колишня зачіска, борода або щось ще раніше, буде правильним повернутися до цього", - резюмував астролог.

З 5 по 15 жовтня є ризик бути звільненим, тому Росс радить не вступати в конфлікти на роботі. "Сонце буде у дуже жорсткій квадратурі до Плутона. А це небезпека звільнень, громадських вибухів, акцій незгоди, демонстрацій. Якщо не хочете бути звільненим, краще проявляти лояльність до начальства", - зазначив він.

Джерело: Главред
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...