"Місія ОБСЄ не побачила прямих доказів участі Росії в конфлікті на Донбасі", - Хуг

Заступник глави спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг розповів, що члени місії бачили на Донбасі чоловіків із розпізнавальними знаками РФ, але додав, що таку форму можна придбати "в будь-якому місці".

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ не фіксувала прямих доказів участі Росії в бойових діях на сході України. Про це в інтерв'ю Foreign Policy, яке вийшло 25 жовтня, заявив заступник глави СММ ОБСЄ в Україні Александр Хуг, передають Патріоти України.

На запитання, яка офіційна позиція ОБСЄ щодо участі Росії в конфлікті на сході України, Хуг відповів: "Якщо ви запитуєте, що ми бачили на місцях, ми не побачили прямих доказів". За його словами, місія фіксувала конвої, які в'їжджають в Україну та виїжджають із неї ґрунтовими дорогами вночі в районах, де немає офіційних пунктів пропуску.

Також Хуг заявив, що спостерігачі бачили "конкретні типи зброї", зокрема військове електронне озброєння. Окрім цього, місія спілкувалася з ув'язненими, затриманими українськими військовими, які стверджували, що є військовослужбовцями російських збройних сил і під час ротації беруть участь у війні на сході України.

Також Хуг розповів, що члени місії бачили чоловіків із розпізнавальними знаками РФ, але, за його словами, таку форму можна придбати "в будь-якому місці". Він підкреслив, що місія бачила емблеми Німеччини, Іспанії та інших країн, зокрема й РФ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...