Таку думку висловив старший науковий співробітник Інституту водних проблем Російської академії наук Юрій Медовар, передають Патріоти України.
За його словами, арочний міст можна будувати на скельних породах, але не на пісочної глині, як у Керченській протоці. «Не можна було за правилами будувати цей міст! Але в нас Путін вважає, що усе можна», – додав Медовар.
Звернув він увагу і на постійно зростаючу вартість моста – з 26 млрд рублів спочатку до 300 млрд: «Але його ще навіть нема – є тільки центрове перекриття. І напевне треба думати про те, як він перенесе зиму зі штормовими, температурними змінами. Бо за рахунок перепаду температур відбуватиметься внутрішня деформація бетону, який заливали у свердловини – там же буронабивні свердловини».
Звідси, зазначає вчений, виникає питання, наскільки вистачить цього моста і в яку суму обходитиметься його експлуатація.
«Він може простояти, а може впасти. Я моста поки не бачив. Усе, що показують у нас по телебаченні – це одна опора на березі, а тепер – лише здалеку дуже дрібно показали, що на щось поставили центральну арку. Але ж моста самого нема!», – обурився Медовар, підкресливши, що міст до того ж є порушенням Морський конвенції.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...