"Мобилизация в "ДНР": Россияне загнали бюджетников на военные базы", - блогер

Через рік після того, як окупаційне командування завезло на Саур-Могилу тисячі чоловіків-бюджетників на "збори резервістів", терористи почали викликати учасників тієї акції на примусову військову службу.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав блогер Олексій Чібісов, передають Патріоти України. За його словами, терористи перевели в активну фазу мобілізаційні заходи на окупованих територіях.

"Тех "резервистов", что были на Сауровке, принудительно отправляют "служить народу Донбасса". Называют это курсом молодого бойца. Обязательные девять дней учебки с казарменным положением на военных базах ВС РФ в Торезе и Зугрэсе, - зазначив Чібісов. - Дедовщина, рассказы о том, какие мы, российские военные, красавчики, а вы - "укропы и нелюди, которые не пошли защищать свою землю".

Як стверджує блогер, покликаним на "курс молодого бійця" платять по 500 рублів в день, а під кінець учебки вручають військові квитки і відправляють на службу в різні підрозділи окупаційних військ.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...