Моча зі стероїдами вдарила у голову, або Про шкоду уринотерапії: Дмитро Медведєв призначив Віталія Мутка керівником комісії з розвитку козацтва

Стало відомо, що глава російського уряду Дмитро Медведєв призначив керівником міжвідомчої комісії з реалізації стратегії розвитку державної політики Російської Федерації щодо російського козацтва до 2020 року віце-прем'єр-міністра Віталія Мутка.

Віталій Мутко

Дане розпорядження Медведєва від 1 серпня було оприлюднено на офіційному інтернет-порталі правової інформації, передають Патріоти України.
Як відомо, Мутко замінив на цій посаді Ігоря Баринова. Також повідомляється, що до складу комісії включили першого заступника голови комітету Держдуми по СНД Костянтина Затуліна та директора департаменту міністерства культури Андрія Малишева. З неї виключили заступника міністра культури Олександра Журавського, заступника міністра освіти Тетяну Синюгіну, а також заступника міністра юстиції Максима Травникова.

Стратегія, реалізацією якої займається комісія, передбачає, зокрема, «вдосконалення механізму та створення економічних умов для залучення членів козацьких товариств до несення державної та іншої служби», а також підвищення ролі російського козацтва у вихованні підростаючого покоління "в дусі патріотизму та його готовності до служіння Батьківщині».

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...