"Москітний флот": Генерал розповів, як Україна може поставити на місце РФ на морі

У гібридній війні, яку Росія веде проти України, країна вистоїть і переможе тільки за рахунок колективної безпеки, вважає командувач ВМС.

Ігор Воронченко

Для захисту території та стримування агресії Росії на морі Україні в найкоротші терміни потрібно сформувати "москітний" (що складається з малих і маневрених кораблів, - ред.) флот. Про це розповів командувач ВМС Ігор Воронченко, який кілька днів був з робочим візитом в США, передають Патріоти України з посиланням на Голос Америки.
"Як можна швидше побудувати "москітний" компонент корабельного складу, який міг би оперативно реагувати на всі ці події і мав би достатній бойовий потенціал", - сказав він.
За словами Воронченка, на цьому шляху розвитку "є деякі проблеми", які вже обговорило військово-політичне керівництво, в тому числі з міжнародними союзниками і партнерами. "На жаль, кораблі більшого класу - корвети і фрегати - будуються і передаються флоту не один рік. Це довгострокова перспектива", - уточнив він.
Воронченко відмовився коментувати, які саме домовленості були досягнуті у Вашингтоні, пославшись на засекреченість цих даних, але підкреслив - він "дуже задоволений" результатами робочої поїздки.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...