Московія в пошуках прадавніх шляхетних пращурів: В Україні різко висміяли сенатора-"історика" із РФ

Російський сенатор Олексій Пушков знову оскандалився, намагаючись довести, що культура РФ куди більш давня і важлива, ніж українська.

Олексій Пушков

Його прокол помітив український політолог і блогер Олексій Голобуцький. "Те, що Порошенко назвав кінцем "культурної окупації", є лише план "визволення" України від величезного пласту світової культури – російської культури. Замість неї нав'язують псевдоісторію і убогу нову міфологію, які покликані перетворити країну у глибоку культурну провінцію", – написав Пушков у своєму Twitter, передають Патріоти України.

І отримав жорстку відповідь. Йому нагадали, що "російській культурі всього 350 років". "Він забув, що "світова російська культура" – це лише нещасна 350-літня культура (і ту дали тим лапотникам ми з надмірною добротою) тільки 1/9 частині світу. Далеко не весь світ і лише трохи довше, ніж культура демонстративно "безпам'ятної" Америки. Тоді як навколо України йдуть дискусії, скільки саме тисячоліть вважати нашою справжньою історією", – написав Голобуцький.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...