"Московським попам з України вже досить cхиляти голови перед Росією", - теолог

Досить підставляти свої задні частини Москві...

Про це у своєму блозі пише провідний сучасний український теолог і патролог, філософ Юрій Чорноморець, передають Патріоти України.

"Статут УПЦ – просто цитата: "Українська Православна Церква об’єднує єпархії, синодальні установи, благочиння, парафії, монастирі, духовні навчальні заклади, братства, сестринства та місії і є самокерованою частиною Руської Православної Церкви".

Отже, так прямо і написано – "Українська Православна Церква є частиною Руської Православної Церкви". Так що або щось змінюйте із цим фактом та наповнюйте самокерованість автокефальним змістом, або визнавайте себе частиною РПЦ.

Суспільство вже не хвилює Ваша самокерованість. Бо всі Ваші слова – це все одно, що Медведчук би говорив – я не просто кум Путіна, я самокерований кум, і це ще з такого-то року, і навіть дуже самокерований, що майже не кум. З таких би слів Медведчука б сміялися, і з Ваших слів усі лише сміються.

Бо Ви вже навіть на Медведчука не схожі. Ви просто суміш Шуфрича з Петровим-Бошировим. Проста порада: ставайте людьми. Звичайними, хорошими. Ставайте християнами. Досить підставляти свої задні частини Москві."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...