Москва над прірвою нової "гонки озброєнь": НАТО підтримало США в ракетній "війні" проти Росії

НАТО звинуватило Росію в порушенні договору про ракети середньої і малої дальності. США пригрозили вийти з нього через 60 днів, якщо РФ не повернеться до виконання договору.

"Ми підтримуємо заяву США, що Росія порушує свої зобов'язання за договором", - сказано в заяві, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Порушенням договору, на думку альянсу, стала розробка Росією ракетної системи 9М729. Російський сенатор Франц Клінцевич назвав це твердження "брехнею", оскільки у цієї ракети, за його словами, дальність менше 500 кілометрів.

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що якщо Росія протягом 60 днів не повернеться до виконання договору, американська сторона вийде з угоди.

Після заяви НАТО представник МЗС РФ Марія Захарова заявила, що "Росія неухильно дотримується положення договору, і американській стороні це відомо".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...