Москва захищає залишки "Третього Риму": У Білорусі відреагували на Томос Україні

За словами представника РПЦ, православні в Україні не хочуть автокефалії, а їм її нав'язують.

Українцям нав'язали автокефалію української церкви, а надання Томосу Білоруської православної церкви означатиме її смерть. Про це заявив в інтерв'ю телеканалу СТБ митрополит Мінський і Заславський, патріарший екзарх всієї Білорусі Павло, передають Патріоти України.

За словами представника РПЦ в Білорусі, отримання Томосу України - «вообще единственный случай в истории православной церкви, когда православные не хотят автокефалии, а им дают ее. Им ее навязывают. Если даже навязывают…».

Митрополит Павло дуже не хоче аналогічних подій в Україні, оскільки в іншому випадку його церква очікує «смерть». «Слава Богу, в Беларуси сегодня такого стремления к автокефалии нет. Раздаются иногда некоторые голоса: «А не попросить ли и нам в Беларуси?» Но вы знаете, совершенно откровенно и открыто надо сказать: если для Украины это страшная трагедия, попытка навязать автокефалию, то если это будет происходить в Беларуси, то для Белорусской православной церкви это будет смерть. Все. Это обречение Белорусской православной церкви на уничтожение. Слава Богу, что сегодня епископат Белорусской церкви и священнослужители, и практически все верующие об этом не помышляют», - резюмував він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Остапчук - тамада, Каменських, Цибульська і Бронюк - "під горілочку": Як на Вінниччині весілля гуляли (фото, відео)

середа, 12 серпень 2020, 11:59

Святкували в селі Прибузьке під Вінницею, в маєтку "Park Manor". Для нареченої Марії та молодого Тараса на сцені виступали NK — Настя Каменських, вінницький гурт «ТіК» Віктора Бронюка та ведуча свята — співачка Ольга Цибульська. Серед гостей друзі, рід...

Криваві вибори у Білорусі: Жителі Мінська розповіли про третю добу протестів

середа, 12 серпень 2020, 11:47

В Білорусі проходять акції протесту противників Олександра Лукашенка, які виступають проти 26-річного правління президента республіки. Влада намагається придушити протести силами міліції і військового спецназу. Столиця Білорусі пережила три ночі протес...