Москва захищає залишки "Третього Риму": У Білорусі відреагували на Томос Україні

За словами представника РПЦ, православні в Україні не хочуть автокефалії, а їм її нав'язують.

Українцям нав'язали автокефалію української церкви, а надання Томосу Білоруської православної церкви означатиме її смерть. Про це заявив в інтерв'ю телеканалу СТБ митрополит Мінський і Заславський, патріарший екзарх всієї Білорусі Павло, передають Патріоти України.

За словами представника РПЦ в Білорусі, отримання Томосу України - «вообще единственный случай в истории православной церкви, когда православные не хотят автокефалии, а им дают ее. Им ее навязывают. Если даже навязывают…».

Митрополит Павло дуже не хоче аналогічних подій в Україні, оскільки в іншому випадку його церква очікує «смерть». «Слава Богу, в Беларуси сегодня такого стремления к автокефалии нет. Раздаются иногда некоторые голоса: «А не попросить ли и нам в Беларуси?» Но вы знаете, совершенно откровенно и открыто надо сказать: если для Украины это страшная трагедия, попытка навязать автокефалию, то если это будет происходить в Беларуси, то для Белорусской православной церкви это будет смерть. Все. Это обречение Белорусской православной церкви на уничтожение. Слава Богу, что сегодня епископат Белорусской церкви и священнослужители, и практически все верующие об этом не помышляют», - резюмував він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Захід «наїхав» на владу, вимагаючи не звільняти мене": Директор НАБУ "відверто поспілкувався" з пранкером

понеділок, 17 лютий 2020, 21:59

Артем Ситник фактично розказав Джокеру про «найсуворіші меседжі» від західних партнерів щодо своєї відставки. У листуванні начебто Ситник пише, що по Україні «х*еново вдарить», якщо депутати проголосують за відкриття ринку землі. «Не можу нікого просит...

Американська "світська левиця" вирішила купити готель на Закарпатті

понеділок, 17 лютий 2020, 21:47

Періс зізналася, що цей проект виходить за рамки того, що вона робила раніше. Періс зізналася, що цей проект виходить за рамки того, що вона робила раніше. У минулому вона завжди грала роль свого персонажа. Це почалося ще після зйомок реаліті-шоу «Прос...