Про це пише китайська газета “Женьмінь Жибао”, передають Патріоти України з посиланням на "Укрінформ".
Про зміцнення взаємодії між компанією “Мотор Січ” та її китайським партнером Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment свідчить нещодавно укладена угода про серійне виробництво і капітальний ремонт турбовальних авіаційних двигунів ТВЗ-117ВМА-СБМ1В та їх модифікацій на території Китаю.
“Мотор Січ” з рішучістю реалізує угоду зі Skyrizon, у сторін вже є серйозні досягнення, заявив президент компанії В’ячеслав Богуслаєв на церемонії підписання угоди, що відбулася минулого місяця в рамках Пекінської міжнародної авіаційної виставки.
Як повідомив представник компанії Skyrizon, станом на кінець липня цього року в Китай з-за кордону було доставлено основне обладнання, яке готове для проведення випробувань двигунів і гарантійного обслуговування надалі. На пекінській виставці були продемонстровані шість типів авіадвигунів. Зокрема турбовентиляторний двигун для навчально-бойових літаків Hongdu L-15 китайської розробки і турбовальний двигун ТВЗ-117ВМА-СБМ1В для вертольотів сімейств російських Мі і Ка, які викликали великий інтерес відвідувачів заходу.
На думку фахівців авіаційної галузі, співпраця з компанією “Мотор Січ” дозволить Китаю не тільки підвищити виробничі можливості Китаю з розробки власних турбовальних двигунів, а й заощадити витрати з експлуатації імпортних вертольотів.
У компанії “Мотор Січ” повідомили, що ТВЗ-117ВМА-СБМ1В являє собою новітню версію сімейства авіадвигунів ТВЗ-117. Мета її розробки полягає в поліпшенні характеристик нових і раніше випущених вертольотів.
У 2015 році Skyrizon і “Мотор Січ” встановили відносини всебічного стратегічного співробітництва, а також уклали угоду із Запорізьким машинобудівним конструкторським бюро “Прогрес” імені академіка О. Г. Івченка про створення на території Китаю виробничої бази. Потім в 2016 році Skyrizon і “Мотор Січ” створили в місті Чунцин на південному заході Китаю спільну компанію.
Китайсько-українська виробнича база знаходиться на території Чунцинський нового району Лянцзян. У перспективі на ній буде проводитися розробка, серійне виробництво і обслуговування турбовальних, турбогвинтових і турбовентиляторних двигунів. За попередньою оцінкою проект обійдеться в 20 млрд. Юанів / приблизно 3 млрд дол. США.
Запорізька компанія “Мотор Січ” – одне з найбільших в світі і єдине в Україні підприємство з виробництва, випробування, супроводу в експлуатації і ремонту 55 типів і модифікацій двигунів для 61 виду літаків і вертольотів різного призначення, що експлуатуються в 106 країнах світу.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...