Може не дожити до Гааги: Найманці Путіна звинуватили Гіркіна у незаконному розстрілі росіян на Донбасі

Одіозного екс-ватажка бойовиків "ДНР" Ігоря Гіркіна звинуватили в масових розстрілах рядових сепаратистів і бойовиків без підстави.

Ігор Гіркін

Відомий терорист Владлен Татарський звинуватив екс-"міністра" оборони "ДНР" Ігоря Гіркіна в злочинах на окупованому Донбасі, передають Патріоти України.

Зокрема, бойовик заявив, що головний організатор «русской весны» на Донбасі організовував розстріли рядових сепаратистів "ДНР". "Игорь Иванович возразил, что расстрелял моего знакомого не за металлолом, а за 8 квартирных краж, но, видимо, "Стрелок" так и не понял СУТИ разговора. Мне абсолютно, пох** и кого и за что там расстреляли, мне интересно, на каком основании выносились те или иные решения", - емоційно пише бойовик.

За словами Татарського, для розстрілів терористів Гіркіну потрібні були законні підстави і дорікає колишнім ватажкам бойовиків. "Сейчас сотни бывших "военных" сидят (в тюрьме) за решения тех, кто преспокойненько живет сейчас в Москве, Сочи и Крыму. Как-то несправедливо…", - пише він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...