"Можемо все проср*ти": Волонтер Донік назвав найбільшу загрозу для України

Найбільша внутрішня небезпека для України - зупинка в розвитку або відкат в тому, що вже досягнуто після Майдану.

Роман Донік

Таку думку в інтерв'ю Обозревателю висловив відомий волонтер і блогер Роман Донік, передають Патріоти України.

"Найбільша небезпека - така ж, як і сто років тому: ми можемо все проср*ти. Все, що у нас зараз відбувається, якщо абстрагуватися, дає для України більше позитивного, ніж негативного. Ми за ці кілька років пройшли довгий шлях. І найстрашніше - це, напевно, зупинитися або розвернутися назад", - переконаний він.

На думку Доніка, Україні зовсім не потрібен вступ до Євросоюзу. Куди важливіше для нашої країни - переймати у цивілізованого світу позитивний досвід. "Я не прихильник повного розчинення України в Європі. Мені не подобаються, наприклад, натовпи біженців з азіатських і африканських країн. Я вважаю, що ми у Європи повинні брати краще. Інституції. Закони і те, як вони працюють. Ми повинні брати робочі моделі - і адаптувати їх", - вважає Донік.

У той же час, волонтер побоюється, що обраний після Майдану курс розвитку України і все, чого країна досягла за останні 4 роки, може бути втрачено. "Найбільша небезпека - проср*ти все. Наприклад, якщо на виборах станеться щось екстраординарне. Тому що у нас же всі діють за принципом" зруйнувати все дощенту "- і відразу беруться руйнувати. Дуже часто забуваючи будувати", - каже Донік.

"Зараз, вперше за всю історію України, склалася ситуація, з якої ми можемо вийти переможцями. Вперше! Ніколи раніше нам не випадали настільки хороші шанси. А зараз вони є... У нас реально є шанс вистрибнути з тієї кабали, в якій ми пробули кілька сотень років - і почати нарешті розвиватися... Якщо тільки ми відкотимося назад, якщо тільки ми зупинимося - нам залишиться чекати, поки не розвалиться Росія", - підсумував волонтер.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...