Можна кричати про "зраду"? - Волкер зробив дивну заяву про спостерігачів із РФ на виборах в Україні

Спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що на майбутніх виборах в державі мають бути представлені спостерігачі з Росії. На його думку, "це буде нормально".

Курт Волкер"Це нормально, якщо російські спостерігачі поїдуть на вибори, але від БДІПЛ. Жодних ігор. Україні необхідно довіряти своїм власним демократичним інститутам", – зазначив Волкер у своєму Twitter, передають Патріоти України.

За його словами, участь російських спостерігачів у складі місії Бюро з демократичних інститутів і прав людини при ОБСЄ допоможе суспільному визнанню результатів виборів. В іншому ж випадку, якщо Україна таки вирішить відмовити російським спостерігачам в участі у виборах, виникнуть підстави поставити їх під сумнів.

Група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді законопроект про заборону участі у президентських та парламентських виборах в Україні для спостерігачів з РФ. Його мають найближчим часом розглянути. У Росії вже відреагували на можливий недопуск їхніх спостерігачів та заявили, що отримали офіційне запрошення від ОБСЄ і планують відправити своїх спостерігачів на вибори.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Ще один мобільний оператор з'явився в Україні

понеділок, 27 травень 2019, 1:00

Компанія Атлантіс Телком отримала міжнародний код ідентифікації мережі рухомого (мобільного) зв’язку MNC 10 на території міста Київ та Харківської області та стала дев’ятим зареєстрованим в Україні мобільним оператором. Крім коду мобільної мережі має с...

Будьте обережні! - Українців попередили про небезпеку популярної ягоди (відео)

понеділок, 27 травень 2019, 0:05

Рання полуниця, що з'явилася на українських ринках, може бути небезпечною для вживання. Ранній урожай може бути небезпечний наявністю в ягодах нітратів, які через два дні після збору перетворюються в ягодах в нітрити, які можуть стати причиною серйозно...