Можна вітати "многоходовщика"?: "Северный поток-2" на пороге краха из-за агрессии РФ в Керченском проливе", - Боровой

За свої злочинні дії щодо українських моряків країна-агресор може заплатити дуже велику ціну.

Костянтин Боровой

Костянтин Боровой, який є відомим російським опозиціонером кривавій політиці Кремля, заявив, що під загрозою зриву опинилося зведення російським агресором магістрального газопроводу з РФ до Німеччини "Північний потік - 2", передають Патріоти України.

Боровой повідомив, що після того, як Росія вчинила акт справжньої агресії відносно український кораблів і полонила моряків в Керченській протоці, західні країни можуть ввести такої сили економічні санкції, які призупинять його будівництво. Він підкреслив, що через економічні обмеження банківські установи заходу можуть відмовитися від участі в проекті "Північний потік - 2".Наостанок опозиціонер додав, що країні-агресору вдасться реалізувати даний проект тільки в тому випадку, якщо Кремль зможе обійти санкції політичним або навіть силовим шляхом.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Царство небесне... На Хортиці відомий актор помер, впавши з коня

вівторок, 26 березень 2019, 11:30

Уранці 23 березня дорогою до Хортиці з коня упав чоловік у костюмі козака. На жаль, отримані ним травми виявилися несумісними життям. З'явилася інформація про особу загиблого чоловіка, і деякі обставини його смерті, передають Патріоти України з посилан...

Хіти тижня. Їх дуже любили радянські люди: Актори, яких підозрюють у роботі на КДБ

вівторок, 26 березень 2019, 9:30

Служба розвідки СРСР нерідко вербувала в свої ряди артистів, які могли отримати для себе вигоду або пошкодувати про таку співпрацю. Мало хто здогадувався, що ці три радянських знаменитості були завербовані КДБ і навіть були удостоєні особливого запроше...