Можна все зрозуміти, але не можна все пробачити: "После всех событий окончательно перестала быть интересной российская культура", - Романенко

Росія викликає інтерес тільки як вірус-мутант, поява якого несе з собою страждання і консервацію якогось місцевого ублюдства, щоб підтримувати баланс на підконтрольній території на свою користь.

Про це у своєму блозі пише журналіст Юрій Романенко, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Лежали на пляже и к нам подошёл турок.

- Я, - говорит, - Григорий Лепс.

- Мы такую музыку не слушаем и не уважаем.

- А Пугачеву?

- Из той же оперы.

- Аааа, Украина.

Россияне там рядом какие-то оказались рядом, начали тихо шушукаться.

И мне чего-то вспомнился Бердяев, который сказал, что можно все понять, но нельзя все простить. После всех событий окончательно перестала быть интересной российская культура. Где базовый мотив - это что-то доказать Западу, что не вторична, что "признавали и уважали", хотя глубоко внутри комплекс неполноценности. Потому такой фурор вокруг того же Евровидения, когда все знают, что грош ему цена.

Россия вызывает интерес только как вирус-мутант, появление которого несет с собой страдания и консервацию какого-нибудь местного ублюдства, чтобы поддерживать баланс на подконтрольной территории в свою пользу.

Вся культурная и цивилизационная идеология России направлена на то, чтобы страдания от собственной власти оправдать великой борьбой, ответам на "великие вызовы", которые требуют ядерной елды, размахивая которой можно стращать весь мир ядерным апокалипсисом в котором и сами же сгорят. И в этом "стращании" вся суть, весь смысл, определяющий логику прошлых, текущих и будущих действий."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...