Одним з таких фруктів є груші, які містять багато грубої клітковини. Вона може спровокувати розлади травлення та пошкодити слизову шлунка і кишечника.
Абрикоси та персики також дратують слизову шлунка, тож їх варто споживати у помірній кількості. Виноград через великий вміст природних цукрів може призвести до бродіння у шлунку. А здуття живота і підвищене газоутворення можуть спричинити кавуни.
Також з обережністю потрібно їсти черешню – її не варто вживати людям з гастритом з підвищеною кислотністю шлункового соку і при цукровому діабеті. Не можна їсти черешні відразу після їжі, адже це може спричинити газоутворення і нетравлення шлунка.
Сік цитрусових також може бути занадто агресивним для слизової. Особливо обережно їх варто споживати людям із захворюваннями підшлункової залози, шлунка і дванадцятипалої кишки.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...