"Мышебратья": Додон відреагував на ідею уряду та парламенту вивести російські війська з Придністров'я

Президент Молдови Ігор Додон назвав ініціативу парламенту країни щодо виведення російських військ з Придністров'я «черговим антиросійським демаршем».

Ігор Додон

«Уверен, что этот очередной антироссийский демарш правительства Молдовы останется только на уровне деклараций и направлен на внешнего западного потребителя в надежде заручиться поддержкой для получения очередной дозы финансовых вливаний», — пояснив Додон, передають Патріоти України.

Президент Молдови також зазначив, що уряд вже усвідомив свою помилку і «дав задній хід», внісши правки до декларації, оскільки виведення військ може привести до зриву миротворчої операції в зоні придністровського конфлікту.

«Это показывает непрофессионализм молдавских чиновников в этом вопросе и спешность в декларациях для того, чтоб угодить своим кураторам. Ничего общего с интересами Молдовы это не имеет, и уверен, что не поддерживается большинством молдавского народа», — сказав глава республіки.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Якщо я коли-небудь побачу їх знову, вони про це пошкодують": Восьмирічна дівчинка наважилася самотужки схопити озброєних грабіжників (відео)

четвер, 20 червень 2019, 6:25

Бріель провела дві ночі в лікарні, а потім повернувся додому і сміливо заявила: “Я затримаю їх наступного разу”. Школярка Бріель Мінія грала на подвір’ї біля свого будинку в Кавіте (Філіппіни), коли чотири чоловіки пройшли повз. Троє з них, вдягнувши м...

Три відьмині відмітини: Значення родимок на тілі

четвер, 20 червень 2019, 6:10

Езотерики виділяють три місця на тілі людини, родимки на яких говорять про наявність паранормальних здібностей. У Європі в середні століття за родимку на тілі могли спалити на багатті. Все тому, що незвичайні зміни шкіри вважалися відмітинами диявола. ...