"Мышебратья": Додон відреагував на ідею уряду та парламенту вивести російські війська з Придністров'я

Президент Молдови Ігор Додон назвав ініціативу парламенту країни щодо виведення російських військ з Придністров'я «черговим антиросійським демаршем».

Ігор Додон

«Уверен, что этот очередной антироссийский демарш правительства Молдовы останется только на уровне деклараций и направлен на внешнего западного потребителя в надежде заручиться поддержкой для получения очередной дозы финансовых вливаний», — пояснив Додон, передають Патріоти України.

Президент Молдови також зазначив, що уряд вже усвідомив свою помилку і «дав задній хід», внісши правки до декларації, оскільки виведення військ може привести до зриву миротворчої операції в зоні придністровського конфлікту.

«Это показывает непрофессионализм молдавских чиновников в этом вопросе и спешность в декларациях для того, чтоб угодить своим кураторам. Ничего общего с интересами Молдовы это не имеет, и уверен, что не поддерживается большинством молдавского народа», — сказав глава республіки.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Екологічно і практично: Українець з очерету виробляє панелі для стін (фото)

четвер, 21 лютий 2019, 0:35

Все нове - це добре забуте старе. Варто зазначити, що ще в середині минулого століття в українських селах використовували очерет для утеплення хат знадвору. "— Целый год я безуспешно искал применение своему сырью — не знал, куда его девать, — рассказыв...

Хіти тижня. Прокляття диктатора: Чому в Єви Браун і Гітлера не було сексу

середа, 20 лютий 2019, 23:55

Як стверджують історики, фюрер Німеччини Адольф Гітлер і його дружина Єва Браун не займалися сексом. Причиною того, що між Гітлером і Євою Браун не було інтимної близькості було рідкісне гінекологічне захворювання, пише DailyMail з посиланням на її біо...