Мураєв зробив послугу Порошенку

Своїм виступом з шельмуванням Олега Сенцова Євген Мураєв зробив послугу Президенту України. Адже його канал «НьюсВан» є базовим пропагандистським майданчиком для його опонентів.
Євген Мураєв

"Це одна з основ агітаційних технологій - фраза, яку повинні розганяти, має вперше прозвучати не на партійному сайті, а в якомусь непартійний ЗМІ, і далі вже на нього йдуть посилання", - заявив в ефірі одного з телеканалів політолог Тарас Чорновіл, передають Патріоти України.

За його словами, після цього бруду, яку вилив власник «НьюсВан», хоча б для якоїсь частини потенційного електорату опонентів президента стане трохи не по собі від того, де розташувалися їхні улюбленці. Тому виступи топ-політиків в екстра-вигідному форматі - це вже не імітація балансу на каналі. Це ідейна співзвучність або політична єдність політика з власниками телеканалу.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...