У їх число увійшли як класичні табірні композиції ("Изгиб гитары жёлтой", "Звезда по имени солнце"), так і сучасні хіти ("Експонат", "Солдат").
Відзначається, що спочатку попередження про "заборону" пісень з'явилося в Telegram-каналі "Літньої школи" з "неофіційними новинами та іншими нотатками". Автори повідомлення відзначили, що на захід прийшла музична цензура, а її порушники можуть "отримати ляща".
Як пояснила заступник директора "Літньої Школи" Яна Сергіївська, причиною "заборони" зазначених у списку пісень стала саме їх популярність, а також блатний характер деяких з них.
Пізніше Сергіївська уточнила, що наказ був жартівливій мірою і не є дійсним, оскільки не має номера. Вона додала, що в таборі насправді "є люди, яких втомили ці пісні", так само як і люди, які "багато співають і навіть люблять" їх.
"Міра жартівлива, тимчасова, але злободенна. Цікаво, що люди всерйоз сприймають подібні заборони. Ну, такі часи", - сказала вона.
За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...
17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...