"Ми благородні, сміливі і кращі": Відомий гуморист розповів, чим український гумор відрізняється від російського

Українці не принижують інші народи, підкреслив актор.

Володимир Жогло

Актор гумористичного шоу "Вар'яти" Володимир Жогло вважає, що український гумор, на відміну від російського, не має в собі шовіністичних і імперських амбіцій. Українці вміють сміятися над собою, розповів гуморист під час чату на "Главреді", передають Патріоти України.

Співрозмовник підкреслив, що "ми не принижуємо інші національності і народи". "Український гумор не має в собі шовіністичних і імперських амбіцій ... ми благородні, сміливі і кращі в усьому", - вважає співрозмовник.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...