"Ми поступово розуміємо, що Європа - теж не панацея. Усвідомлюємо, що центр прийняття рішень не десь, а тут", - політтехнолог (відео)

Поки ми йшли в Європу, вона трохи відсунулась...

Про це розповів політтехнолог Олексій Ковжун, передають Патріоти України.

"Бачимо, що витворяє Угорщина, що робить Польща. Раніше вони були нашими закадичними дружками. Під час брексіту ніжкою відпихнулась Англія. З Європою відбуваються трансформації. Певною мірою це добре. Ми досить довго оберталися, що скажуть в Кремлі. У 2014 році ми припинили на них дивитись. Питати дозволу, коли у тебе стріляють - це дурість. Ми почали дивитись на Європу. Але зараз вже поступово розуміємо, що вона теж не панацея. Усвідомлюємо, що центр прийняття рішень не десь, а тут", - каже Ковжун.

Політтехнолог вважає, що ситуація в Україні - перешкода для Європи. "В очах сьогоднішньої Європи ми виглядаємо як певна перешкода. "Ой, чуваки, зв'язуйте вже з цим. Ми не будемо розбиратись, хто перший почав. З 45-го року війни не було на континенті, а ви нам тут статистику псуєте". В Руанді була різня. Важко зараз згадати, хто там був хороший, а хто поганий. Для якогось француза чи італійця геноцид у Руанді це сварка двох дівчаток. Таке ставлення має піти. Європа має усвідомити, що ми відділяємо їх від варварів. До них важко доходить, але вже потроху процес іде. Володимир Володимирович та його друзі нам у цьому допомагають. Захід зрозуміє, що ми стримуємо орду", - каже Олексій Ковжун.


Джерело: Gazeta.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Чортові легені вам ще знадобляться": Британка розповіла про жахи інфікування коронавірусом

четвер, 9 квітень 2020, 13:00

Жінка потрапила до лікарні через п'ять днів після того, як відчула себе погано. "Подивіться на мене, я лежу в реанімації й не можу дихати без трубки. До мене приєднані катетери. Тут у мене канюля, тут ще одна канюля. Зараз я відчуваю себе в десять разі...

Зірки говорять: Астрологи назвали чотири знаки Зодіаку, які у квітні можуть знайти кохання

четвер, 9 квітень 2020, 11:59

He засмучуйтеся, якщо все ще самотні, ймовірно, саме вам пощастить закохатися у другій половині квітня. Для Тельця весна завжди відіграє вагому роль у житті, тому що це період вашого народження. Це момент, коли ви духовно розквітаєте, а ваша тяга до ма...