"Ми всі відповідаємо за безпеку в країні", - Мирослав Гай

Своїми діями, пильністю і навпаки бездіяльністю або потуранням, ми формуємо можливості реалізації тих чи інших ситуацій.
Мирослав Гай

Про це пише у своєму блозі Мирослав Гай, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Давайте посмотрим на главные новости нашей внутренней жизни, связанные с безопасностью.

- Под Киевом зарезали атошника.

- Коханивский стрелял из травмата...

- Врезалась в людей на машине....

- Украли 2-месячного ребенка...

Мне одному кажется, что у нас не все в порядке с безопасностью?

И тут дело не только в полиции или СБУ. Мы все отвечаем за безопасность в стране. Своими действиями, бдительностью и наоборот бездействием или попустительством, мы формируем возможности реализации тех или иных ситуаций.

Завоевать или дестабилизировать сложнее ту страну, где жизнь самих граждан построена на принципах безопасности - начиная от отказа курения в постели и заканчивая популяризацией среди обычных людей рукопашного боя и бетонными тумбами на остановках и переходах для защиты от наездов."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Через коронавірус найближчим часом шенген точно не відкриє кордони для України", - глава МЗС України

понеділок, 13 липень 2020, 13:59

За останніми даними, в Україні 62 хворих на 100 тисяч населення. При тому, що в ЄС, наприклад, ця цифра становить 16,3 людини на 100 тисяч населення. "Зараз, на жаль, цифри в Україні невтішні. За останніми даними, у нас 62 хворих на 100 тисяч населення...

Смертельна ДТП на Київщині: Став відомий стан хлопчика, який вижив

понеділок, 13 липень 2020, 13:49

Смертельна ДТП, в результаті якої загинула майже вся сім'я, яка перебувала в машині - мати, батько, дочка і один із синів, сталася 12 липня на Старообухівській трасі під Києвом. Дванадцятирічний хлопчик, який єдиний вижив в страшній ДТП, як і раніше зн...