"Ми всі відповідаємо за безпеку в країні", - Мирослав Гай

Своїми діями, пильністю і навпаки бездіяльністю або потуранням, ми формуємо можливості реалізації тих чи інших ситуацій.
Мирослав Гай

Про це пише у своєму блозі Мирослав Гай, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Давайте посмотрим на главные новости нашей внутренней жизни, связанные с безопасностью.

- Под Киевом зарезали атошника.

- Коханивский стрелял из травмата...

- Врезалась в людей на машине....

- Украли 2-месячного ребенка...

Мне одному кажется, что у нас не все в порядке с безопасностью?

И тут дело не только в полиции или СБУ. Мы все отвечаем за безопасность в стране. Своими действиями, бдительностью и наоборот бездействием или попустительством, мы формируем возможности реализации тех или иных ситуаций.

Завоевать или дестабилизировать сложнее ту страну, где жизнь самих граждан построена на принципах безопасности - начиная от отказа курения в постели и заканчивая популяризацией среди обычных людей рукопашного боя и бетонными тумбами на остановках и переходах для защиты от наездов."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Надежда КГБ": У мережі показали невідоме фото молодого Ху*ла

четвер, 9 квітень 2020, 23:05

Венедиктов вирішив показати фотографію молодого Путіна після гучного скандалу, який в Росії вже називають конституційним переворотом.

Допомагає? - Московські попи на 3 літаках відганяли від Миколаєва коронавірус (фото, відео)

четвер, 9 квітень 2020, 22:59

Миколаївська область - єдина в Україні, де не зареєстровано жодного випадку зараження коронавірусом. 9 квітня священники 3 храмів Миколаєва облетіли місто на літаках з іконами і молитвою про захист від коронавірусу, передають Патріоти України з посилан...