Експерти Союзу споживачів України розповіли, чому розливний квас з бочок може виявитися справжньою отрутою, передають Патріоти України.
"В цих бочках можна знайти і мишей і щурів. Вони там плавають – повна антисанітарія. Черв'яки в бочках теж можуть бути, тому що для них там дуже зручне середовище проживання. Перевіряти ніхто не буде – бочка непрозора, тому не видно, що в ній", – каже заступник виконавчого директора Союзу споживачів України Михайло Шарков.
Крім того, дуже часто порушують правила зберігання квасу. Бочки з напоєм довго стоять під прямими сонячними променями. Свіжий квас зберігається не більше двох днів. В магазинних пляшках – довше. І експерти з Союзу споживачів попереджають, що продавців розливного вуличного квасу ніхто не перевіряє.
Тим українцям, які не можуть літо прожити без улюбленого напою, фахівці рекомендують купувати квас в магазинах або ресторанах. Там квас коштує значно дорожче, але ймовірність того, що там дотримуються санітарних норм – набагато вище.Також, варто перед покупкою квасу в невідомому місці, попросити у продавця показати відповідні документи та дозволи, в яких повинна бути вказана дата виробництва напою.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...