На грані краху: У Росії визнали серйозні проблеми з економікою

У Росії потенційне зростання економіки становить лише 0,7%, а не 2%, як вважає Центральний банк.

За останні десять років російський валовий внутрішній продукт виріс лише на 7%, що значно повільніше економік інших країн, які розвиваються, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Основну підтримку потенційному зростанню як і раніше надає фактор капіталу, проте порівняно з іншими країнами у Росії він сильно відстає.

Аналітики виділили декілька причин, якими вони пояснюють песимістичну оцінку потенційного зростання.

У першу чергу, це обмежене інвестиційне зростання: частка інвестицій у російській економіці становить 22% проти 24% у країнах Організації економічної співпраці й розвитку. При цьому за останні десять років інвестиції знизилися на 1%.

Другою причиною називається стагнуючий ринок праці. Працююче населення Росії становить 76 млн осіб — за десять років пропозиція робочої сили знизилася на 4%.

Третя причина слабкого потенційного зростання — уповільнення зростання продуктивності праці, констатують експерти. Понад п'ять років ріст продуктивності коливається у межах 1-1,5%.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...