На Київщині активісти врятували замерзаючого павича (відео)

8 грудня в Ірпені Київської області жителі помітили на дереві павича, який багато годин просидів без руху в мороз.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила активістка громадської організації "Центр захисту тварин" Ірина Мурга, передають Патріоти України.

"О 13:45 виїхали за дзвінком від стривожених мешканців району. На дереві багато годин замерзає і без руху сидить павич. Приїхали, зняли і відвезли в "Крила Птаха" до Марії Микитюк. Красивий, слабкий, але живий... Ніч не пережив би, голод і небезпека опинитися на землі завершилися б погано", - написала Мурга.

Як повідомила активістка громадської екологічної організації "Крила птаха" Марія Микитюк, господарі павлина знайшлися і дуже переживали за нього.

Також Микитюк виклала відео з врятованим павичем, зазначивши, що птах виявився дуже гучним.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...