Евакуація потерпілого, коли гелікоптер у повітрі, потребує злагодженої роботи всього екіпажу. А це не тільки пілоти, а ще й бортові техніки та рятувальники. Їм треба не лише підняти пораненого, а й надати йому першу невідкладну допомогу, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.
У складі бригади працює спеціальний парашутно-десантний загін. Ці люди можуть все – вони й альпіністи, і водолази, і парашутисти водночас.
"Це ті, хто виконуватимуть стрибки з парашутом з різних повітряних суден, які призначені для десантування. Вночі, вдень, при простих чи складних метеоумовах. На сушу, на воду, на ліс, в гірській місцевості", – зазначив Євген Дрьомін, начальник рятувальної парашутно-десантної групи.
Раніше під час тренувань використовували виключно манекени. Цього разу вперше відпрацювали безпосадкову евакуацію людини – на новому гелікоптері КА-226. Раніше він належав цивільним рятувальникам.
Навчання тривають цілодобово: у повітрі мають побувати всі машини й весь льотний склад.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...