Евакуація потерпілого, коли гелікоптер у повітрі, потребує злагодженої роботи всього екіпажу. А це не тільки пілоти, а ще й бортові техніки та рятувальники. Їм треба не лише підняти пораненого, а й надати йому першу невідкладну допомогу, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.
У складі бригади працює спеціальний парашутно-десантний загін. Ці люди можуть все – вони й альпіністи, і водолази, і парашутисти водночас.
"Це ті, хто виконуватимуть стрибки з парашутом з різних повітряних суден, які призначені для десантування. Вночі, вдень, при простих чи складних метеоумовах. На сушу, на воду, на ліс, в гірській місцевості", – зазначив Євген Дрьомін, начальник рятувальної парашутно-десантної групи.
Раніше під час тренувань використовували виключно манекени. Цього разу вперше відпрацювали безпосадкову евакуацію людини – на новому гелікоптері КА-226. Раніше він належав цивільним рятувальникам.
Навчання тривають цілодобово: у повітрі мають побувати всі машини й весь льотний склад.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...