18 серпня у Подільську на Одещині мешканці міста простилися зі своїм героєм. Про це повідомили у прес-службі Одеської облради, передають Патріоти України.
Олександру Згуєвичу 20 вересня виповнилося б 39 років. В останню путь провести Олександра прийшли його побратими, представники міської влади, однокласники та жителі міста.
На прощанні зі своїм побратимом спілка учасників АТО міста Подільськ "Честь та Слава" в присутності представників міськвиконкому ініціювала перейменувати вулицю радянського генерала Кузовкова на честь Олександра Згуєвича. Саме на цій вулиці жив АТОвець.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...