На Одещині розгорівся шкільний скандал з вчителями (відео)

Педагоги закрилися в актовій залі для святкування Дня вчителя. Мама першокласниці змогла потрапити в закрите приміщення і зняти на відео столи з їжею і пляшками шампанського, а на сцені в цей час виступали школярі...

В Одеській області вчителі однієї з шкіл влаштували бенкет з алкогольними напоями в честь Дня учителя під час навчального процесу. Захід вони назвали закритим і не пустили в актовий зал батьків, передають Патріоти України.

Інцидент стався у школі села Холодна Балка Одеської області. Педагоги закрилися в актовій залі для святкування Дня вчителя. Розважали вчителів школярі. Мама першокласниці Аліса Бондаренко змогла потрапити в закрите приміщення і зняти на відео столи з їжею і пляшками шампанського, а на сцені в цей час виступали школярі. "Мені директор школи сказала, що захід закритий. Але якщо я хочу зняти дитину, можу зайти. І все. Кілька батьків забігали в зал, щоб сфотографувати своїх дітей. Я теж зайшла і була здивована", - розповіла мама.

Вона повідомила, що на столах стояли печиво, цукерки, бутерброди і шампанське. Вчителі не пили в той момент, коли вона була в залі, а дивилися святковий концерт, який показували діти.

Директор школи Катерина Леско сказала, що бенкет для педагогів влаштували сільрада та представники батьківських комітетів. Проте голова сільської ради Холодної Балки спростувала цю заяву і повідомила, що вони не мають ніякого відношення до свята. "Як ви собі уявляєте, що ми проводимо концерт з шампанським в приміщенні школи? Ми, як і кожен рік привітали всіх педагогів, передали цукерки і печиво. Звідки взялося шампанське - запитуйте в школі", - повідомила голова сільради.

Аліса Бондаренко повідомила, що у цій школі кожен рік проходять святкування Дня вчителя, але ось шампанське на столах вона побачила вперше. "Батьки також могли бути присутніми на концерті, всіх пускали. Можливо, було прийнято рішення влаштувати банкет в актовому залі, тому що раніше була проблема зі шкільною їдальнею. Там чомусь влаштовували поминки. Батьки обурилися і все це прикрили. Також могли цей сабантуй влаштувати і в Будинку культури", - розповіла Бондаренко.

Крім того, мама першокласниці здивувалася тому, що у сільради знайшлися гроші на солодощі для вчителів, а от виділити гроші на шкільну аптечку вони не можуть. "У школі жахливий туалет, який потребує реконструкції, на аптечку ми збираємо гроші. Може, потрібно переглянути витрати", - сказала жінка.


Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...