На одного учасника більше: Спливла нова обставина кривавої ДТП у Харкові

Через два тижні після аварії з'ясувалася подробиця, яка раніше широко не обговорювалася.

У поліції повідомили, що крім Геннадія Дронова в "Туарегу" їхала ще дівчина-пасажир, яка зараз відмовляється від дачі показань, передають Патріоти України з посиланням на "Город Х".

"Він їхав зі своєю знайомою. Дружини у Дронова немає", - повідомили в правоохоронних органах. Адвокат Дронова підтверджує: пасажир в машині його клієнта був. Він не відмовляється від дачі показань, але до сьогоднішнього дня його ніхто до справи не залучав.

У слідчих діях водій "Туарега" не брав участі. Геннадій Дронов вдруге пропустив реконструкцію подій через хворобу - він до цих пір відновлюється після аварії. Його адвокат Сергій Перепелиця каже: клієнт проходить у справі як свідок, його присутність під час слідчого експерименту не обов'язково. "Всі дії слідства на сьогодні з нами узгоджені. Але коли Геннадія випишуть з лікарні, ми будемо просити, щоб слідчий експеримент провели і з нами", повідомив він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...