"На Осокорках в Киеве был реальный батл", - Бочкала про Нацдружину "в дії" (фото)

Це не перша подібна ситуація за останні дні, коли поліція жорстко зупиняє дружинників.

У суботу журналіст Роман Бочкала опублікував пост про Нацдружину в дії на своїй сторінці Facebook, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Наблюдал Нацдружину в действии. На Осокорках. Человек 30. С иголочки форма, выправка. Между собой разговоры - валим забор и уходим до приезда полиции. Забор абсолютно законный. Ограждает строительство электроподстанции.

Застройщик реализует данный проект по заданию мэрии. В пиковые периоды на левом берегу возможны отключения света, не хватает подстанций. Зачем громить??

Респект патрульной полиции. Вместе с нарядами прибыл спецназ. Пару «активистов» успели снести секцию забора. Валили люди в «штатском». А дружинники были группой поддержки вандалов. Приезд полиции отрезвил ситуацию. Беспредел прекратился.

Народ стал рассасываться. И это не первая подобная ситуация за крайние дни, когда полиция жёстко останавливает дружинников. Хотя это ж типа «Азов»... Но уже не верится в согласованность действий дружины с МВД. Это не был междусобойчик. На Осокорках был реальный батл.

Если бы дружинники стали валить забор, полиция бы их приняла и поломала. Парни трезво оценили свои возможности и ретировались. Один полицейский говорит, «сейчас едем на другой вызов, там тоже дружинники...». Предлагаю встречать их вместе с военкомами и сразу отправлять на фронт."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Відомий гуморист опікуватиметься населенням підконктрольних і не підоконтрольних українській владі районів Донбасу

неділя, 22 вересень 2019, 15:02

Сергій Сивохо очолюватиме групу з представників влади й громадськості, яка буде покликана напряму інформувати Офіс президента про справжній стан справ у Донецькій області. Про це за підсумками зустрічі заступника голови Офісу президента Зеленського Анд...

Порошенко заявив, що формули Штайнмаєра не існує (відео)

неділя, 22 вересень 2019, 14:39

За словами експрезидента, Лавров написав формулу Штайнмаєра... П'ятий президент України Петро Порошенко заявив, що "формула Штайнмаєра" ні з ким не погоджена і її не існує. "Ніякої угоди Штайнмаєра не існує в природі. Немає угоди Штайнмаєра. Ніякої фор...