Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів колишній полонений бойовиків "ЛНР", суддя Апеляційного суду Луганської області Віталій Руденко, передають Патріоти України.
За його словами, з ним разом в одній камері "на підвалі" сиділи і громадяни РФ і українці, яких терористи звинуватили в "державній зраді".
"Хлопці різні сиділи. Навіть сидів зі мною громадянин Російської Федерації, який теж є зрадником, тому що служив інтересам України. Він був колись "ідейним новоросом". Сам він із Краснодарського краю, в 14-му році одним з перших після чергової пропаганди (подивився зомбоящик!) Прийняв усвідомлене і патріотичне рішення їхати на Донбас захищати русскій мір, будувати Новоросію, тому що там фашисти, терористи, тому що утиски, п'яте- десяте. Приїхав з ідейних міркувань, воював у батальйоні "Зоря", потім у військовій комендатурі служив, в особистій охороні Ігоря Плотницького був, потім Надію Савченко охороняв. Особистість він неординарна, дуже цікавий хлопець", - розповів Руденко.
Суддя також переказав слова росіянина про те, чому "ідейні новороси" почали відмовлятися від своїх переконань.
"Розповідає:" Я дивлюся, що в цій республіці відбувається не те, заради чого я сюди приїхав, і не те, заради чого мої хлопці, "ідейні новороси", гинули". І на нього там сфабрикували кримінальну справу за незаконне зберігання зброї, з огляду на те що раніше у кожного "ополченця" зброї було, як взимку у кожної дитини снігу. Коли він потрапив у луганське СІЗО, виявилося, що там близько 300 осіб, "ідейних ополченців", утримується під вартою з різних приводів, тобто "нова влада" почала зачистку непотрібних", - наголосив Руденко.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...