На початку нового року над Землею зійде "кривавий" Місяць

21 січня 2019 роки відбудеться рідкісне астрономічне подія - супермісяць, тобто повне місячне затемнення, що збігається з моментом найбільшого зближення Місяця і Землі.

Через це над Землею нависне "кривавий" Місяць незвично великого розміру, передають Патріоти України з посланням на IFL Science.

Найкраще затемнення буде видно з більшої частини Північної Америки, Південної Америки і деяких частин західної і північної Європи, в той час як інша частини Європи і Африка побачать тільки кінець події.

Місяць почне входити в тінь Землі відразу після 2:30 ранку за Гринвічем. Максимальне затемнення очікується близько 5:15. В цілому, затемнення триватиме більше п'яти годин і закінчиться о 7:48.

Повне місячне затемнення відбувається, коли Земля, Сонце і Місяць шикуються в одну лінію. Земля встає між Сонцем і Місяцем, і Місяць потрапляє в тінь нашої планети.

Місяць при цьому не "темніє", як при сонячному затемненні, коли він проходить між нами і Сонцем, блокуючи світло зірки, а набуває червоного або "кривавого" відтінку. Оскільки світло розсіюється в атмосфері Землі, деякі сонячні промені відбиваються на Місяць, при цьому сині і фіолетові хвилі розсіюються сильніше, ніж червоні і помаранчеві.

Наступний супермісяць буде в 2036 році. В цілому з 87 повних місячних затемнень, які відбудуться в цьому столітті, з перигеєм (максимальним зближенням Місяця і Землі) співпадуть тільки 28.

Тільки останнім часом людство стало позитивно ставитися до "кривавого" Місяця. У минулому глибокий червоний колір супутника нашої планети сприймався як ознака жахливих подій. Сучасна наука не вбачає в цьому явищі чогось зловісного.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...