На Рівненській АЕС сталася НП

В "Енергоатомі" зазначили, що радіаційний, протипожежний і екологічний стан АЕС знаходиться в межах допустимих норм.

На Рівненській атомній електростанції сталася надзвичайна подія — там раптово відключили від мережі живлення енергоблок №3. Аварійна ситуація сталася в ніч з 18 на 19 січня, повідомляє прес-служба державного підприємства НАЕК "Енергоатом", передають Патріоти України.

"18 січня 2019 року о 23:54 енергоблок №3 Рівненської АЕС (ВВЕР-1000) відключено від енергомережі. Дією технологічного захисту сталася посадка стопорних клапанів, відключення турбогенератора ТГ-5 від мережі і зниження потужності реакторної установки блоку №3 Рівненської АЕС до 37 %. Працює комісія", — йдеться в офіційному повідомленні.

В "Енергоатомі" додали, що радіаційний, протипожежний і екологічний стан АЕС знаходиться в межах допустимих норм. У компанії також уточнили, що блок №1 знаходиться на плановому капітальному ремонті, а блоки №2, 4 працюють із повним навантаженням.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...