На Росії розповіли, чого очікують від виборів в Україні

Майбутній 2019 рік стане доленосним для Української держави. Адже це рік великих політичних змін в країні, так як в Україні будуть проходити президентські вибори і вибори до парламенту.

Результати голосувань будуть цікаві всій світовій спільноті, проте країна-агресор Російська Федерація напевно матиме більший інтерес, ніж будь-хто інший. Для Москви, як пише в своїй статті заступник директора Центру політичної кон'юнктури Олег Ігнатов, буде цікава консолідація політиків з Півдня і Сходу України, передають Патріоти України.

Зокрема, автор пише, що в президентській кампанії в Україні для Росії важливо вихід у другий тур кандидата, який представлятиме Південний Схід країни і підтримувати геополітичний нейтралітет держави. Щодо виборів до Верховної Ради України, які заплановані на жовтень 2019-го, то автор роботи стверджує, що для РФ самим реалістичним сценарієм буде такий, коли партія чи партії Південного Сходу завоюють друге місце за партійними списками і, ймовірно, за загальною кількістю мандатів в парламенті України. При такому розкладі, саме ці політичні сили стануть головною опозиційною силою ВРУ.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Он точно не сумашедший и не самоубийца!": Кисельов розповів, що Путін пропонує Зеленському по Донбасу

субота, 15 серпень 2020, 16:00

Журналіст переконаний, що український президент Володимир Зеленський не зможе домовитися з главою Росії Володимиром Путіним про повернення під контроль України окупованої частини Донбасу. При цьому, незважаючи на відсутність досвіду, Зеленський точно н...

З архіву ПУ. Демарш MARUV на концерті у Києві став темою дня в РФ

субота, 15 серпень 2020, 15:00

Відмова української співачки MARUV відповідати на запитання журналіста каналу "1+1" про приналежність Криму викликала ажіотаж у Росії. Топ-ЗМІ РФ зробили новину темою дня, а користувачі масово підхопили її в коментарях, передають Патріоти України 16 че...