На Росії розповіли про глобальний провал Кремля в Україні

​Кремль, почавши агресію в Україні, переоцінив свої можливості і недооцінив здатність країн Заходу протистояти політиці Російської Федерації. У той же час Росія не готова відмовлятися від своєї зовнішньополітичної стратегії.
Про це пише російський політичний аналітик Валерій Соловей в The National Interest, передають Патріоти України.
Повертаючись до подій листопада 2013 року, коли в Україні після відмови колишнього президента Віктора Януковича підписати угоду про асоціацію з ЄС почався євромайдан, аналітик стверджує, що Росія побачила в протестних акціях «руку Держдепу». Тобто, спробу США дистанціювати Київ від Москви, яка вважала Україну «своєю».
Вважаючи адміністрацію тодішнього президента Америки Барака Обами і його особисто слабкими, російський президент зважився на захоплення частини української території. Як стверджує Валерій Соловей, аналогічне ставлення у Путіна було і до Європи. У Москві вважали, що європейський бізнес, який співпрацює з Росією, буде триматися за вигідні контракти, а влади країн ЄС - повільно реагувати на те, що відбувається, не бажаючи сваритися з РФ. «Россия подождет, пока Западу не надоест Украина и их санкции, и победит», - пише аналітик. На його думку, Росія розраховувала, що створення нервозної атмосфери і атаки на демократичні інститути примусили б європейські країни сісти за стіл переговорів.
Також для цих цілей - тиску на міжнародне співтовариство - годилася і ситуація в Сирії. «Россия согласилась бы уйти из Сирии, если бы страны Запада признали новый геополитический статус-кво в Европе», - пише Валерій Соловей, характеризуючи зовнішньополітичну лінію Кремля останніх років.
Однак, за його словами, російська влада недооцінили здатність Заходу протистояти Кремлю і переоцінили свої власні сили. У той же час він переконаний, що російська влада навряд чи відмовляться від своєї стратегії. «Руководство намерено придерживаться политики стратегического терпения и настойчивости и ждать, когда откроется новое окно возможностей для достижения своих целей», - резюмує політичний аналітик.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...