На Русанівському каналі в столиці помітили підлітка, який "катався" на крижині без куртки (фото, відео)

Чи то розуму немає, чи то совісті, чи то страху...

Соціальні мережі заповнилися фото і відео про пригоди підлітка на Русанівському каналі, передають Патріоти України.Молодик, на вигляд років 12, на чахлій крижині дрейфував по крижаних водах без верхнього одягу.

Дякую тим, хто помітив цей «героїзм» і не відвернувся, а викликав рятувальників.

Хлопця «виловили» з крижини і відправили на берег.

Однак на подяку можна було не розраховувати: ледь човен причалив до берега, хлопець вискочив на землю і пустився навтьоки.

Фоловери різних тредів про цю подію, в цілому сходилися на думці, що молодець потребує добротного покарання.

Повідомляється інформація, мабуть отримана від оперативників, що підліток і його друзі гуляли по льоду. Через деякий час їм стукнуло в голову відколоти крижину, що у них успішно і вийшло. Однак після пішло щось не так, і один з хлопчаків став заручником цієї крижини.

Треба зазначити, що Русанівський канал має невелику глибину і тому взимку може промерзнути добре. Десятками років жителі могли перетинати його по льоду, щоб перебратися з одного масиву на інший.

Очевидно такі “екскурсії” відбуваються донині, що і підштовхує підлітків до різних необдуманих і небезпечних витівок.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Резонанс тижня. На Росії померла зірка фільму "Ворошиловський стрілок"

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:10

Голоднов зіграв яскраві ролі в таких фільмах, як "Ворошиловський стрілок" (1999), "Шериф" (2010) і "Танкісти своїх не кидають" (2013). На 73-му році життя помер актор В'ячеслав Голоднов, який грав у відомому фільмі "Ворошиловський стрілок". Про трагічн...

Хочуть розігнати до 1600 км/год: Унікальний ракетомобіль створили в Австралії (фото, відео)

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:07

Aussie Invader 5R - велетень довжиною 16 метрів і вагою близько 9 тонн. В Австралії збудували унікальний ракетомобіль, на якому планують встановити рекорд швидкості на планеті. Винахідники стверджують, що він зможе розвинути швидкість до 1600 км/год. П...