На що націлився Путін? "Росія спробує зірвати вибори в Україні", - американський генерал

Росія буде всіляко намагатися задіяти свої важелі на президентських виборах в Україні, щоб українці втратили впевненість в їх результатах.

Таку думку висловив американський генерал-лейтенант Бен Ходжес, в минулому - командувач Сухопутними силами США в Європі, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Про загрози з боку Росії у період виборів

Певен, що буде втручання або через загрозливу діяльність, або кібератаки, або спроби підірвати довіру людей до результатів. Ось чого я очікую найбільше - їхніх дій, спрямованих на те, щоб українці втратили впевненість у результатах. Впевнений, що члени уряду та інші високопосадовці приділяють велику увагу захисту чесності виборів.

Не знаю, чи варто очікувати якихось конкретних дій після виборів. Сподіваюся, незалежно від результатів двох турів відбудуться три речі. По-перше, Росія виявить повагу до волі українських виборців. По-друге, негайно звільнить 24 українських моряків, які перебувають у в'язниці в Москві, і поверне три незаконно захоплені кораблі. І по-третє, я сподіваюся, що Росія, як закликає решта світу, поверне Україні Крим.

Про корупційні скандали та підтримку України

В України дуже багато друзів. Дуже багато країн та лідерів бажають Україні успіху, реалізувати свій потенціал та бути достойною відважності своїх солдатів. Усі хочуть, щоб Україна була успішною. Але коли ви продовжуєте бачити такі повідомлення, звісно, є ймовірність, що згодом друзі України втратять впевненість.

Зрозуміло, що й росіяни це використовують, як тільки можуть, щоб посіяти розкол серед українців, щоб українці втратили впевненість у собі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Собака і банка супу: Найнесподіваніші знахідки в столичному транспорті

субота, 29 лютий 2020, 6:10

У транспорті Києва за 2019 рік пасажирами було втрачено 1927 речей. Найчастіше українці втрачали в транспорті пластикові картки, папки з документами і сумки. Але є в "бюро знахідок" і дуже дивні "потеряшкі". Наприклад, в минулому році в транспорті забу...

Посол Польщі у Києві зізнався, скільки "карт поляків" роздано українцям

субота, 29 лютий 2020, 5:45

Дипломат переконує, що «цей документ не можна придбати за гроші». Дипломат переконує: карта поляка – це не паспорт, а елемент компенсації полякам та їхнім нащадкам кривди, завданої в період репресій, історичної несправедливості, коли вони опинялися поз...