На Сумщині батько три роки тримав на ланцюгу свого хворого сина, і про це знали всі від сусідів до сільського голови, але мовчали. Ситуацію викрили, коли на виклик до проблемної родини приїхали медики, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Посадив на ланцюг свого 30-річного сина рідний батько. У цьому він одразу зізнався поліції та пояснив, що син із дитинства хворіє на психічні розлади. "Він говорив, що його постійно примикав, тому що не міг відлучитися, бо він був буйний, щоб нічого не міг зробити – ланцюгом примикав до ліжка", - каже Гець. Після обстеження медиками отруєння не підтвердилось, але знадобилася термінова шпиталізація пацієнта до психіатричної лікарні, де він нині й перебуває.
Хворого Сашка в селі знають змалечку. "Він спокойний такий хлопець, балакає все так, як треба наче. А інший раз щось як трапиться чи з головою, і то він починає все там бити, ламати. Він не раз там телевізори побив, диван порвав", - розповідає сусід Микола Удовенко. Жаліють селяни і хворого, і його батька – кажуть, після смерті дружини чоловіку стало важче дати сину лад, от і почав прив’язувати. "Він же інвалід був, у нього ж приступи були. Кажуть, не прив’язаним його не можна було тримати", - розповіла сусідка Ольга Удовенко.
Що людина перебувала на ланцюгу – у селі, виявляється, знали всі. "Посадив, може, звучить і цинічно з моїх вуст, не для того, щоб знущатися з нього, а щоб убезпечити його, себе, оточуючих", - каже Назаров. Тим часом поліція з’ясовує всі обставини цього випадку. Правоохоронці мають наміри опитати не лише родичів потерпілого, а й передусім працівників соцслужб, які мали опікуватися родиною та не допустити того, щоби хвора людина сиділа на ланцюгу.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...