"На той момент "це було найкраще, що можна було привести" до влади", - Невзоров про те, як Путіна вибирали президентом

Володимир Путін прийшов до влади в результаті домовленості між олігархами, які могли впливати на ситуацію.

Олександр Невзоров

Про це заявив російський публіцист і журналіст Олександр Невзоров в інтерв'ю Юрію Дудю, передають Патріоти України.

За словами Невзорова, олігарх Борис Березовський не міг самостійно зробити Путіна президентом. Це було колективним рішенням. "Часи змінюються. Іноді змінюються на добу по кілька разів. І настрої людей теж міняються дуже швидко. Той, хто був прихильником цієї ідеї, на ранок залишався противником. Тут, як в кіно, що одні ельфи, а інші - орки. Ось так вмонтувати не вийде. Це була мерехтлива моторошна гра, яка весь час змінювалася, де члени і персонажі цієї гри не ставили один одного до відома про свої наміри", - заявив Невзоров.

Публіцист також зазначив, що на той момент "це було найкраще, що можна було привести" до влади. "Я говорю, всі. Включаючи, в тому числі і "Гуся"(олігарх Володимир Гусинський). І всіх банкірів відомих, до речі, які є здоровими донині. І сім'ю, і не сім'ю, і канали, і керівників каналів. Всіх, від кого хоч щось залежало", - відповів Невзоров на питання про те, хто конкретно приймав рішення про президентство Путіна.

Також публіцист повідомив, що Михайло Ходорковский "меншою мірою" брав участь в ухваленні цього рішення, а Роман Абрамович мав мистецтво мовчання в таких ситуаціях.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Росія може захопити Україну фактично без бою", - військовий експерт

четвер, 5 грудень 2019, 19:30

В умовах гібридної війни противнику зовсім не обов'язково захоплювати столицю держави, в'їхавши туди на танках. Росія в гібридної війні проти України здатна перейти до тактики терактів. Наявність великої кількості зброї та вибухівки на руках може допом...

Комунальникам хочуть дозволити вриватися в квартири українців через борги

четвер, 5 грудень 2019, 18:49

В Україні борги за послуги ЖКГ становлять близько 60 мільярдів гривень. У Раді вже придумали, як повернути гроші в казну. Таким чином виходить, якщо законопроект 2458 приймуть, то у комунальників буде більше повноважень, ніж у поліції та інших силових ...