"На том свете отдохнете, или Как РПЦ пропагандирует пенсионную реформу в РФ", - "ІС"

На тлі повного провалу проекту нової пенсійної реформи в Росії, Кремль вирішив використовувати свою «важку артилерію» у вигляді представників РПЦ для роз'яснення всіх «принад» нового законопроекту.

Про це йдеться в матеріалі групи "Інформаційний спротив", передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"«Креативно» к данному вопросу подошел Выпускник Московской Духовной Академии, кандидат богословия, проректор по учебной работе и преподаватель Николо-Угрешской Духовной Семинарии священник Валерий Духанин.

В своем обращении к верующим он заявил: «Наших дедов и прадедов сажали за веру, расстреливали, лишали всего, а мы боимся, что нам нашу пенсию станут выплачивать позже. На эту пенсию мы все равно не проживем, не получится. Как не прискорбно, но это закон жизни земной, подлинный отдых только на Небе.

В общем, к реформе нужно отнестись как к испытанию, которое нужно пройти, но которое не является чем-то самым страшным и трагичным в нашей жизни. Постараемся вверить свою жизнь и жизни своих близких в руки Божьи».

Если перевести это на нормальный язык, то звучит это так: «Иди работай, рабам пенсия не положена».

В общем, как сказал Медведев на встрече с пенсионерами в Крыму: «Вы тут держитесь, просто денег нет, и всего вам хорошего»."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...